CONTACT

logo

Kancelaria Podatkowa

"KWARTET" Sp. z o.o.

 

 

 

Kontakt sort1

1286906715_26-mailNapisz do nas

 

 

 

1286906720_39-globeGdzie jesteśmy?

Kontakt

Kancelaria Podatkowa "KWARTET" Sp. z o.o.

mail-64 ul. Fabryczna 24 • 40-611 Katowice

NIP: 954 275 04 00, REGON: 243673802

1287037102_clock Godziny otwarcia: pn. - pt. 8:00 do 16:00

bank Getin Noble Bank SA
nr konta: 65 1560 1108 0000 9060 0004 5288
 

phone-64 Telefon:

(32) 252-78-70
(32) 202-54-99
(32) 781-86-23
(32) 781-85-48
(32) 781-85-49

1286980194_kdeprintfax FAX:

(32) 252-78-70
(32) 201-97-20
(32) 202-54-99

 

Zarząd

Knapczyk Leszek kwartet@rubikon.pl 32 42 82 102 Telefon w pracy
Kopiec Andrzej @ 32 42 82 101 Telefon w pracy

Prokurenci

Knapczyk Łukasz lukasz@kwartet.katowice.pl 32 42 82 120 Telefon w pracy
Knapczyk Bartosz bartosz@kwartet.katowice.pl 32 42 82 130 Telefon w pracy

Asystenci Zarządu

Surowiec Monika monika@kwartet.katowice.pl 32 42 82 131 Telefon w pracy
Szymańska Ewa ewa@kwartet.katowice.pl 32 42 82 170 Telefon w pracy

Dział Podatków i Rachunkowości

Dziendzioł Monika monikad@kwartet.katowice.pl 32 42 82 171 Telefon w pracy
Grześlak Agnieszka agnieszkag@kwartet.katowice.pl 32 42 82 104 Telefon w pracy
Grzybek Beata beata@kwartet.katowice.pl 32 42 82 113 Telefon w pracy
Knapczyk Barbara barbara@kwartet.katowice.pl 32 42 82 110 Telefon w pracy
Kozioł Anna annak@kwartet.katowice.pl 32 42 82 107 Telefon w pracy
Loskot Mariusz mariusz@kwartet.katowice.pl 32 42 82 105 Telefon w pracy
Łabno Andrzej andrzej@kwartet.katowice.pl 32 42 82 103 Telefon w pracy
Mikulec Kinga kinga@kwartet.katowice.pl 32 42 82 111 Telefon w pracy
Pieczarka Magdalena magdalena@kwartet.katowice.pl 32 42 82 108 Telefon w pracy
Placheta Magdalena magdalenapl@kwartet.katowice.pl 32 42 82 114 Telefon w pracy
Sochonos Adam adam@kwartet.katowice.pl 32 42 82 106 Telefon w pracy
Wyleżoł Patrycja patrycja@kwartet.katowice.pl 32 42 82 112 Telefon w pracy

Dział Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Chojnacka Iwona iwona@kwartet.katowice.pl 32 42 82 121 Telefon w pracy
Hoffmann Sabina sabina@kwartet.katowice.pl 32 42 82 124 Telefon w pracy
Imieło Łukasz lukaszim@kwartet.katowice.pl 32 42 82 122 Telefon w pracy
Jaworska Gabriela gabriela@kwartet.katowice.pl 32 42 82 178 Telefon w pracy
Pelka Katarzyna katarzyna@kwartet.katowice.pl 32 42 82 123 Telefon w pracy

Dział Prawny i Funduszy Unijnych

Knapczyk Bartosz bartosz@kwartet.katowice.pl 32 42 82 130 Telefon w pracy
Żak Łukasz lukaszzak@kwartet.katowice.pl 32 42 82 132 Telefon w pracy

Pośrednictwo finansowe, BHP, postępowania administracyjne

Knapczyk Łukasz lukasz@kwartet.katowice.pl 32 42 82 120 Telefon w pracy